O mnie

Mam na imię Piotrek, a to miejsce w którym napiszę kilka słów o sobie. Od kiedy tylko pamiętam, rysowałem, kleiłem, malowałem i przejawiałem wszelkie inne aktywności z zajęciami plastycznymi. Jak nieco podrosłem pojawiły się w moim otoczeniu komputery i dość szybko rozrywka komputerowa stała się moją pasją. No, ale latka leciały, więc przyszedł czas poszukać jakiegoś zarobku. Na moje szczęście, dość naturalnie udało się połączyć zamiłowanie plastyczne z pasją komputerową. Zacząłem zawodowo zajmować się grafiką komputerową.

Zawodowo zajmuję się projektowaniem graficznym już kilkanaście lat. Specjalizuję się w przygotowaniu grafiki drukowanej, takiej jak foldery, bilbordy, katalogi, ulotki – mniejsze i większe formy. W dzisiejszej dobie wiem, że grafik powinien robić również strony internetowe, programować, animować i ogólnie umieć wszystko. Jakby tak zebrać moje dokonania, to i takie elementy mógłbym zamieścić w swoim portfolio. Jednak to co można wydrukować, bardziej mnie pociąga, a ponieważ pracowałem też jako plastyk, introligator i drukarz, znam proces produkcyjny od początku, do końca, a to pozwala mi doskonale panować nad procesem twórczym – widzę znacznie więcej niż tylko, to co pokazuje monitor.

Stronę na której właśnie jesteś, powołałem do życia z myślą o wyjściu z moimi usługami jako wolny strzelec, czy jak to się modnie dzisiaj nazywa freelancer, do szerszego grona klientów. Zapraszam więc, do zapoznania się z moją ofertą. Proszę pisać, dzwonić, pytać – postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.